MÖBLER / Bord / Salongsbord 16449267
nr 1644 9267
Salongsbord
Nyrokoko, pelarfot, Bredd: 118 cm. Djup: 79 cm. Höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:43:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor